fbpx
powered by Broker Consulting

Prečo podnikať s nami

Július Rusňák, generálny riaditeľ Broker Consulting, a.s.

Broker Consulting je stabilnou, dynamickou a úspešnou spoločnosťou, ktorá sa venuje profesionálnym finančným a realitným službám. Naši konzultanti, špecialisti a manažéri denne pomáhajú klientom napĺňať ich ciele a predstavy. Veríme, že v najbližších rokoch bude naďalej rásť dopyt po službách s vysokou pridanou hodnotou.

Práve také služby chceme a budeme poskytovať aj naďalej prostredníctvom nášho unikátneho konceptu Financie.Reality.Spolu. Spoluprácou s nami získate renomovaného, stabilného a moderného partnera pre spolupodnikanie vo finančných a realitných službách.

Pridajte sa k nám aj vy!

Július Rusňák, generálny riaditeľ Broker Consulting, a.s.

Kto sme

Sme finanční a realitní konzultanti. Pomáhame ľuďom s istotou zvládať osobné ciele a veľké životné rozhodnutia. Inšpirujeme našich klientov a spolupracovníkov k rastu a finančnej nezávislosti.

Patríme medzi lídrov na trhu nezávislého finančného sprostredkovania. Naši klienti získavajú komplexné profesionálne služby v oblasti finančného plánovania, sporenia, renty, financovania bývania a zabezpečenia. Klientom poskytujeme nadštandardné služby finančného plánovania a taktiež aj v oblasti realitných služieb, na ktoré sa môžu plne spoľahnúť.

Pomáhame našim klientom splniť si ich strategické životné ciele. S finančným plánom vypracovaným našimi konzultantmi sa život našich klientov stáva oveľa jednoduchším. Podieľame sa na tom, aby naši klienti mali vlastné bývanie podľa svojich predstáv, aby mohli zabezpečiť svojim deťom patričné vzdelanie alebo mohli čerpať rentu a mať dôstojný dôchodok. Dlhodobo svojich klientov sprevádzame na ceste k finančnej nezávislosti. Realitné a finančné operácie, ktoré pomáhame uskutočňovať, sú veľakrát ich najväčšie a najvýznamnejšie rozhodnutia. Preto považujeme bezpečnosť uskutočnenia transakcií za prioritu.

Prečo podnikať s nami

Broker Consulting, a.s. - logo

Skupina Broker Consulting podľa výročnej správy za rok 2021 dosiahla obrat cez 80 mil. EUR.

BC-graf

Prečo podnikať s nami

  • Manažér

– riadenie obchodného tímu konzultantov
– nastavenie a sledovanie personálnych procesov v tíme
– rokovania s VIP klientmi a firemnými zákazníkmi

  • Finančný konzultant

Predovšetkým starostlivosť o klienta. V rámci celorepublikového tímu viac ako 400 konzultantov sa môže podieľať na klientskom servise pre súčasných klientov a tiež na vyhľadávaní a poskytovaní služieb novým klientom.

  • Realitný špecialista

Podnikanie v realitách má veľkú perspektívu a potenciál. Záujem zo strany klientov o kvalitné a profesionálne služby rastie.

Koučing a rast

Vďaka nášmu vzdelávaciemu systému získate potrebnú spôsobilosť a správne zručnosti. Partnerstvo so značkou Broker Consulting znamená v prvom rade prístup k najmodernejším pracovným postupom a prvotriednym informáciám. K našej práci je potrebné kontinuálne vzdelávanie a to bez pochýb. Avšak aj vzdelávanie môže plynúť ľahko a hlavne v kombinácii s praxou s pomocou garanta, ktorý sa vám osobne venuje, keď to potrebujete. „Školu“ alebo nudné firemné školenia u nás nenájdete.

Okrem tímu lektorov sú vám k dispozícii webináre a tiež pohodlné online vzdelávanie a zdieľanie najlepších skúseností s kolegami.

Nováčikovia prechádzajú vzdelávacím cyklom, skúsenejší kolegovia získavajú špeciálnejšie znalosti a skúsenosti na odborných konferenciách a realitný know-how zasa zdieľame na realitných workshopoch.

Špičkové zázemie pre vašu prácu

Sme nenapraviteľní nadšenci pre technológie a vynakladáme na ich vývoj desiatky miliónov ročne, čo si môžeme dovoliť vďaka našej veľkosti. Naše technológie sa jednoducho ovládajú a vyhovujú ľuďom každej vekovej kategórie.

Ako prví podpisujeme dokumenty na iPade. Ako jediný na trhu máme k dispozícii technológiu BioSign, ktorá nám umožňuje s klientmi podpisovať a vyplňovať dokumenty či zmluvy na iPade.

Každý konzultant môže mať svoj vlatný online porovnávač a dojednávač poistenia. Automatický export ponúkaných nehnuteľností na známe portále aj na vlastný web a ďalšie vymoženosti.

Stále váhate?

Chcete sa o veci najskôr poradiť a zistiť viac detailov?

Chceli by ste sa najskôr pozrieť, o čom je naša práca a čo môžete získať?

Využite príležitosť sa o všetkom najskôr porozprávať so mnou a našimi kolegami. Všetci sme si prešli rovnakým rozhodovaním a váhaním. Dnes túto prácu robíme s radosťou a nadšením. Vieme určite najlepšie, čo naša práca obnáša a ako sa v nej dá dosiahnuť úspech.

Ja som pracoval v banke a tiež som váhal. Nevedel som, ako by som aj ja mohol uspieť. Dnes som manažér tímu. Mám vlastné obchodné miesto. Robím prácu, ktorá ma baví a riadim si svoj pracovný čas.

Napíšte mi váš kontakt. Stretneme sa, pozriete sa, ako pracujeme a uvidíte sami, či vás práca konzultanta bude baviť.


Stlačením tlačidla POSLAŤ potvrdzujete, že ste sa oboznámili s Informáciami o spracúvaní osobných údajov a súboroch cookie.

Rýchly kontakt

Kristína Cvachová, finančná konzultantka Broker Consulting, a.s.

Kristína Cvachová

Naša kancelária:

Mlynské Nivy 73
821 05 Bratislava

Zostaňme v spojení

Pracujem ako finančný a realitný konzultant spoločnosti Broker Consulting, a.s. so sídlom Pribinova 25, 81109 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 36 651 419, Register: Obchodný register Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sa, vložka č.: 4675/B. Broker Consutling, a. s. je samostatným finančným agentom zapísaným v registri vednom Národnou bankou Slovenska pod registračným číslom 25983. Registráciu je možné overiť na webovom sídle Národnej banky Slovenska www.nbs.sk.

Činnosť vykonávam ako podriadený finančný agent Kristína Cvachová, so sídlom Pod univerzitou 34, Žilina 01001, zapísaným v registri vedenom Národnou bankou Slovenska pod registračným číslom 266972. Registráciu je možné overiť na webovom sídle Národnej banky Slovenska www.nbs.sk.

Všetky práva vyhradené Adrian Lauermann, s.r.o. a Broker Consulting, a.s.