fbpx
powered by Broker Consulting

Costa del Sol ponúka návštevníkom množstvo golfových ihrísk, čo ju robí ideálnym miestom pre milovníkov tohto športu. Teplé vody Stredozemného mora na Costa del Sol sú ideálne pre rôzne vodné športy a aktivitu.

19 developerských projektov Španielsko

Unikátny projekt luxusných bytov a apartmánov vzniká nad plážou La Alcaidesa. Tento prémiový rezort s kompletnou občianskou vybavenosťou je ideálnym miestom pre relax. V blízkosti je niekoľko špičkových golfových ihrísk s výhľadom na Gibraltar.

Serenity golf homes

Exkluzívny nový projekt je situovaný, tak ako nasvedčujem názov, na slnečných pobrežiach Estepony.

Obklopený dych-berúcim výhľadom na pláž a nekonečným, azúrovým morom. Sunset Bay je krása, elegancia a luxus, všetko na jednom mieste

Ocenené "Najlepšia hodnota a Investícia 2022"

Je nám potešením, že môžeme predstaviť výnimočné rodinné domy a vily v oslavovanej La Reserva.

La Reserva je elegantná, vzácna a sofistikovaná komunita v srdci slávnej Sotogrande. Je stvorená na poskytovanie toho najlepšieho v rodinnom životnom štýle. Ponúka prístup jej členov a obyvateľov k pozoruhodnému výberu aktivít pre voľný čas uprostred jej bohatej a prepychovej krajiny.

Serenity golf homes

Projekt je jedinečný svojou elegantnou architektúrou a organickými materiálmi, ktoré vnášajú prírodu nielen do estetického dizajnu, ale aj do atmosféry celej lokality. Toto svieže a zelené miesto leží uložené priamo medzi horami a morom. To ho robí dokonalou oázou pokoja, vody a paliem. V blízkosti menej ako jedného kilometra sa nachádza mestečko Estepona. Spolu s ním aj dych berúci výhľad na stredozemné more na jednej strane, a pohorie Atlas na druhej.

Ocenené "Najlepšia hodnota a Investícia 2022"

Ayana je nový projekt rozliehajúci sa medzi Esteponou a Puerto Banus so 140 luxusnými penthouse apartmánmi a bytmi v blízkosti pláže. Vynikajúca poloha 5 minút od rušného centra mesta Estepona a len 500 metrov od pláže. Diaľnica poskytuje prvotriedne spojenie s veľkými mestami na pobreží.

Jedinečná poloha, obklopená horami, medzi pohorím Sierra Blanca za Benahavis a pohorím Ronda a vzdialená len pár kilometrov od Marbelly, robí lokalitu ideálnou na oddych aj zábavu. Susediace tradičné dedinky ju premieňajú na autentický klenot pre milovníkov prírody. Počas jasných dní je možné vidieť vrcholy afrického pohoria na viac ako 100 kilometrov pozdĺž pobrežia Costa del Sol.

New golden mile

Či už snívate o slnku alebo hľadáte bezpečnú investíciu, Royal Palms je miesto pre Vás. Kozmopolitná miestna oblasť La Cala de Mijas zaručene očarí aj tých najnáročnejších. S rozľahlými skvelo vybavenými, piesočnatými plážami a širokou paletou prvotriednych reštaurácií, predstavuje dokonalú kombináciu prírody a luxusu.

Okrem toho všetkého sa Royal Palms s mestom Mijas môže pochváliť veľkým vodným parkom a množstvom outdoorových aktivít pre tých, ktorí hľadajú trochu dobrodružstva. Nabitý nočný život mesta zabezpečí, že zábava neskončí ani po západe slnka.

Súkromie a bezpečnosť

Prvotriedny luxus, strhujúca príroda a bezchybná vybavenosť je len pár z vlastností ktoré robia apartmány projektu Myramar ideálnou destináciou. Či už hľadáte dokonalý raj pre odpočinok alebo výhodnú investíciu, tento projekt je presne pre Vás. Nechajte sa očariť nezameniteľnou atmosférou španielskeho pobrežia.

55 APARTMÁNOV V PRÍRODE

Tento projekt bol vytvorený s kvalitou a komfortom ako hlavnými prioritami. Jeho realizácia tomu dokonalo zodpovedá.

Majitelia si môžu vychutnať plné vybavenie rezortu, akým je napríklad bazén so slaným chlórovaním, posilňovňa, co-workingová zóna a nádherné záhrady.

Riviera del Sol, kde sa Alya Mijas náchádza, je obľúbenou turistickou destináciou na pobreží Costa del Sol v Španielsku, ktorá je známa svojimi krásnymi plážami, golfovými ihriskami a pulzujúcou atmosférou.

Riviera del Sol

Vitta Marina je moderný uzatvorený komplex, zabezpečený prvotriednym vybavením a infraštruktúrou. Každý detail bol precízne zvážený pri navrhovaní a realizácii tohto atraktívneho no zároveň funkčného dizajnu.

Projekt sa nachádza v La Cala de Mijas, 10 minút jazdy autom od Fuengiroly a len 2 minúty chôdze od pláže Playamarina. Jedným z lákadiel je aj samotné mesto Mijas ktoré patrí ku klenotom Costa de Sol.

Serenity golf homes

Jade Tower je exkluzívna novostavba pozostávajúca zo 116 elegantných a moderných apartmánov v prestížnej oblasti Fuengirola, Costa del Sol. 

Noví majitelia sa môžu tešiť na špičkovú vybavenosť vrátane telocvične, kinosály s full-screen obrazovkou a priestorovým zvukom, kúpeľov so saunou, tureckým kúpeľom ako aj vonkajším bazénom a bazénom so slanou vodou. Všetko z cieľom dopriať vrcholný luxus a kvalitu.

Serenity golf homes

Vy sa pýtate, my odpovedáme

V cene bytov sú zahrnuté obklady, sanita a dlažby v kúpeľni, parkety a interiérové dvere.

L50 vonkajších a 38 vnútorných parkovacích miest s elektromobilitou (D1 a D2).

Výťahy, audiovrátnik na vstupe, systém jednotného kľúča, pripojenie internetu a televízie, solárne panely na ohrev TUV, príprava na chladenie a príprava na vonkajšie žalúzie, digitálne merače kúrenia, rekuperácie.

Do Bratislavy sa autom dostanete za 20 minút. Priamo v lokalite premáva autobusová linka MHD a  na železničnú stanicu Grinava sa dostanete peši za 10 minút. Cesta na Pezinskú Babu vám potrvá 25 minút a na Slnečné jazerá trvá cesta 30 minút.

Detské ihrisko, spoločné zelené plochy, kryté stanoviská odpadkových košov, ukľudnená doprava v celej obytnej zóne, zastávka MHD 50 m. Napojenie na susednú lokalitu pre peších a pre cyklistov.

Stenový murovaný nosný systém
Monolitické železobetónové stropy
Jednoplášťové ploché strechy
Celoplošný fasádny zatepľovací systém s omietkou resp. obkladom

Poskytujeme komplexné realitné a finančné služby

Adrian a Alena Lauermannovci

regionálny riaditelia, Broker Consulting, a.s.

“PREVEDIEME VÁS CELýM PROCESOM BEZPEčNE A S ISTOTOU.

nAšIM CIEľOM JE OCHRáNIť VAšE ZáUJMY, VYBAVIť ZA VáS POTREBNú ADMINISTRATíVU A ZAISTIť VáM KVALITNé BýVANIE"

Alena a Adrian Lauermann, Broker Consulting, a.s.

kontaktujte nás

Zavolajte nám alebo nám pošlite Váš kontakt cez kontaktný formulár. Predstavíme Vám ponuku a dohodneme obhliadku.

Broker POINT
Apollo Business Center II.
Prievozska 4/A
821 09 Bratislava,

0911 486 655

judita.sedilekova@bcas.sk

Vaše osobné údaje použijeme len za účelom odpovede na Vami zaslanú informáciu na vami uvedené kontakty. Neposielame žiadne marketingové informácie, ak nás o to nepožiadate.