fbpx
powered by Broker Consulting

"Investujte do seba a bohato sa Vám to vráti“
– Charles Schwab

Kristína Cvachová

finančná konzultantka

O mojej práci

Prácu v Broker Consulting beriem ako svoje poslanie. Rada komunikujem s ľudmi, nadväzujem nové vzťahy. Spoločne so svojimi klientmi tvoríme finančný plán, ktorý im zabezpečí budovanie ich majetku a finančnú nezávislosť.

Zakladám si na profesionálnych klientských vzťahoch, postavených na korektnosti a dôvere.

Jednoducho, spojenie príjemného s užitočným.

Nečakaj na správny čas, správny čas je práve teraz.

Klienti o mojej práci hovoria...

Profesionálny prístup, otvorená komunikácia, riešenia na mieru. Slečnu Cvachovú odporúčam každému, kto si chce upratať vo financiách a získať prehľad o možnostiach poistenia.
Marek Murín
Patrím medzi prvých Kristíniných klientov. Hneď od začiatku sa prejavovala veľkou profesionalitou, pozitívnym prístupom, zapálením pre vec a ochotu vždy pomôcť. Vybrali sme pre mňa tú najvhodnejšiu banku, poistenie a fondy pre rýchlejšie splatenie úveru. Odporúčam všetkými desiatimi
Veronika Paľová

Moje certifikáty

Rýchly kontakt

Kristína Cvachová, finančná konzultantka Broker Consulting, a.s.

Kristína Cvachová

Naša kancelária:

Mlynské Nivy 73
821 05 Bratislava

Zostaňme v spojení

Pracujem ako finančný a realitný konzultant spoločnosti Broker Consulting, a.s. so sídlom Pribinova 25, 81109 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 36 651 419, Register: Obchodný register Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sa, vložka č.: 4675/B. Broker Consutling, a. s. je samostatným finančným agentom zapísaným v registri vednom Národnou bankou Slovenska pod registračným číslom 25983. Registráciu je možné overiť na webovom sídle Národnej banky Slovenska www.nbs.sk.

Činnosť vykonávam ako podriadený finančný agent Kristína Cvachová, so sídlom Pod univerzitou 34, Žilina 01001, zapísaným v registri vedenom Národnou bankou Slovenska pod registračným číslom 266972. Registráciu je možné overiť na webovom sídle Národnej banky Slovenska www.nbs.sk.

Všetky práva vyhradené Adrian Lauermann, s.r.o. a Broker Consulting, a.s.