fbpx
powered by Broker Consulting

Úspech je súčet malých snáh opakovaných deň čo deň. - Robert Collier

Veronika Farkašová

finančná konzultantka a realitná špecialistka

O mne

Prácu v Broker Consulting beriem ako novú výzvu . Po 20 ročných skúseností v oblasti realít, prepojenie finančných a realitných služieb považujem za jedinečné. Rada komunikujem s ľuďmi, nadväzujem nové vzťahy.  Každý deň prinášam mojim klientom bezpečnosť, istotu a profesionalitu pri riešení ich financií , pomáham pri  predaji, a kúpe nehnuteľnosti. Moji priatelia sú mojimi klientmi a moji klienti aj moji priatelia.

Využite aj Vy moje realitné a finančné  služby pod jednou strechou v  Broker Consulting.

O mojej práci

Ako  Finančný poradca: Spoločne s vami  vytvoríme pre vás Finančný plán, ktorým si zabezpečíte budovanie  majetku a finančnú nezávislosť.

Mojou úlohou je pomôcť správnym výberom kvalitného zabezpečenia rodiny a majetku udržať takú životnú úroveň rodiny, na ktorú sú zvyknutí aj v období nepohody.  „Je jedno koľko investujete, kedy investujete, len začnite!“

Jednoducho – robím maximum, aby ste celý svoj život zvládli v pohode a bez zbytočného stresu.

Ako realitný špecialista: Pripravím kvalitnú a profesionálnu prezentáciu vašej nehnuteľnosti. Asistujem pri prehliadkach, poskytnem právnu a administratívnu pomoc.

Ponúkam vám moje služby aj ako Agent kupujúceho, šetrím Váš čas, vybavím financovanie Hypotekárnym úverom, pomôžem Vám  k bývaniu bezpečnou cestou. Nájdem pre vás vhodné nehnuteľnosti či už pre bývanie alebo ako investíciu.

Jednoducho – robím maximum, aby ste celý proces predaja zvládli bez zbytočného stresu.

Klienti o mojej práci hovoria...

Som veľmi spokojný so službami Branislava Žilavého, najmä by som chcel vyzdvihnúť jeho odborný prehľad v spektre finančných plánov. Veľmi sa mi páči jeho ochota a snaha všetko komplexne vysvetliť.
Radovan Pavlák
S prácou pána Žilavého som bol veľmi spokojný. Promtné riešenie problémov a všetky potrebné veci na vysokej úrovni odkomunikované. Taktiež oceňujem, že nebol problém kedykoľvek zavolať a dohodnúť sa o ďalšom postupe v danej situácii.
Dárius Pavlák
Hypotéku sme mali schválenú vo veľmi dobrom termíne, všetky náležitosti nebolo problém vybaviť a oceňujem aj priateľský prístup pána Žilavého.
Valentína Štefanová
Veľmi profesionálny a ľudský prístup. Maximálna spokojnosť vo všetkých smeroch. Vrelo odporúčam a teším sa na ďalšiu spoluprácu. Ďakujem.
Karol Kováč

Moje certifikáty

Rýchly kontakt

Veronika Farkašová finančný konzultant a realitný špecialista

Veronika Farkašová

Naša kancelária:

Mlynské Nivy 73
821 05 Bratislava

Zostaňme v spojení

Pracujem ako finančný a realitný konzultant spoločnosti Broker Consulting, a.s. so sídlom Pribinova 25, 81109 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 36 651 419, Register: Obchodný register Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sa, vložka č.: 4675/B. Broker Consutling, a. s. je samostatným finančným agentom zapísaným v registri vednom Národnou bankou Slovenska pod registračným číslom 25983. Registráciu je možné overiť na webovom sídle Národnej banky Slovenska www.nbs.sk.

Činnosť vykonávam ako podriadený finančný agent Veronika Farkašová, so sídlom Tureň 413, Tureň 90301 zapísaným v registri vedenom Národnou bankou Slovenska pod registračným číslom 276263. Registráciu je možné overiť na webovom sídle Národnej banky Slovenska www.nbs.sk.

Všetky práva vyhradené Adrian Lauermann, s.r.o. a Broker Consulting, a.s.