fbpx

Úspešná cesta ako bezpečne predať nehnuteľnosť

Chcete predať nehnuteľnosť ale neviete kde začať? Spoznajte 4 dôležité kroky, ako môžete bezpečne predať nehnuteľnosť:

Prvé kroky

Klient je u nás na prvom mieste. Preto zistíme vaše potreby a predstavíme, ako vám dokážeme s predajom pomôcť.

Je to o prístupe a informáciách, ktoré vám maklér povie. Rozhodujú jeho skúsenosti a to, ako sa stavia k vašim potrebám a svojim povinnostiam. Preto je v prvom rade podstatná konzultácia, kde máme záujem dozvedieť sa viac o vašich potrebách a identifikovaní vhodnej skupiny kupcov.

Dobré vzájomné spoznanie sa je základným predpokladom ako bezpečne predať nehnuteľnosť. Nezamieňajte jednoduchosť a ľahkosť procesu s jej bezpečnosťou.

Zatraktívnenie nehnuteľnosti

Vieme, ako je pri kúpe dôležitý prvý dojem. Poradíme vám s úpravou nehnuteľnosti a vyhotovíme profesionálne fotografie, ktoré sú podstatné pre správne prezentovanie budúcemu kupujúcemu. Je dôležité, keď kupujúci vkročí do vašej nehnuteľnosti, aby mal naozaj výborný pocit. Práve emócia častokrát predáva.

Home Staging je služby zameraná na úpravu nehnuteľnosti. Expert na úpravu domu je pri predaji nehnuteľnosti rovnako dôležitý, ako kaderník pre nevestu pred svadbou. Fotografie musia dať kupujúcemu príležitosť vidieť ju svojimi očami. Jeho predstava o budúcom bývaní je to, čo podporuje seriózny záujem.

Expert na Home Staging je pre predaj nehnuteľnosti rovnako dôležitý, ako kaderník pre nevestu pred svadbou.

Aktívne hľadáme kupujúceho

Nekončí to len zverejnením inzercie na webových portáloch. Zvolíme efektívnu inzerciu, ktorá osloví čo najviac potenciálnych záujemcov. Uskutočníme obhliadky so záujemcami a vyjednáme čo najlepšiu cenu pre vás.

Zverejnenie inzerátu nie je aktívne hľadanie kupujúceho. Aktívne hľadanie znamená tvorenie zoznamov potenciálnych záujemcov o kúpu. Porovnanie záujmov a aktívne párovanie ponuky a dopytu.

Vybavíme ,,papierovačky“

Ak by ste chceli celú administráciu spraviť sami musíte si zohnať právnika, kvôli zmluvám, naštudovať si všetky podmienky a pobehať zopár úradov. S nami to však zvládnete jednoduchšie. My spravíme všetko za vás. Pripravíme zmluvnú dokumentáciu, vybavíme úver pre kupujúceho, zabezpečíme prevod na katastri, poradíme v ostatných otázkach.

Kladieme dôraz na to, aby ste dokázali bezpečne predať nehnuteľnosť. Iba bezpečná výmena vám zabezpečí peniaze, ktoré očakávate.

Jednoducho urobíme maximum, aby ste celý proces zvládli bez zbytočného stresu.

Zdieľajte:

Facebook
LinkedIn
Email
Buďte vždy v obraze

Nechajte si zasielať informáciu vždy, keď budeme mať pre vás niečo nové:

nechajte si zasielať novinky priamo do emailu

podľa výberu

Súvisiace články

Dosiahli ceny nehnuteľností svoje dno?

Ceny nehnuteľností boli v posledných rokoch predmetom pozornosti a diskusií nielen v Slovenskej republike, ale aj vo svete. Obrovský nárast cien spôsobil, že nehnuteľnosti sa stali, nielen pre mnohých mladých ľudí, nedostupnými.

Čítať »