fbpx

Úspešná cesta ako bezpečne predať nehnuteľnosť

Chcete predať nehnuteľnosť ale neviete kde začať? Spoznajte 4 dôležité kroky, ako môžete bezpečne predať nehnuteľnosť:

Prvé kroky

Klient je u nás na prvom mieste. Preto zistíme vaše potreby a predstavíme, ako vám dokážeme s predajom pomôcť.

Je to o prístupe a informáciách, ktoré vám maklér povie. Rozhodujú jeho skúsenosti a to, ako sa stavia k vašim potrebám a svojim povinnostiam. Preto je v prvom rade podstatná konzultácia, kde máme záujem dozvedieť sa viac o vašich potrebách a identifikovaní vhodnej skupiny kupcov.

Dobré vzájomné spoznanie sa je základným predpokladom ako bezpečne predať nehnuteľnosť. Nezamieňajte jednoduchosť a ľahkosť procesu s jej bezpečnosťou.

Zatraktívnenie nehnuteľnosti

Vieme, ako je pri kúpe dôležitý prvý dojem. Poradíme vám s úpravou nehnuteľnosti a vyhotovíme profesionálne fotografie, ktoré sú podstatné pre správne prezentovanie budúcemu kupujúcemu. Je dôležité, keď kupujúci vkročí do vašej nehnuteľnosti, aby mal naozaj výborný pocit. Práve emócia častokrát predáva.

Home Staging je služby zameraná na úpravu nehnuteľnosti. Expert na úpravu domu je pri predaji nehnuteľnosti rovnako dôležitý, ako kaderník pre nevestu pred svadbou. Fotografie musia dať kupujúcemu príležitosť vidieť ju svojimi očami. Jeho predstava o budúcom bývaní je to, čo podporuje seriózny záujem.

Expert na Home Staging je pre predaj nehnuteľnosti rovnako dôležitý, ako kaderník pre nevestu pred svadbou.

Aktívne hľadáme kupujúceho

Nekončí to len zverejnením inzercie na webových portáloch. Zvolíme efektívnu inzerciu, ktorá osloví čo najviac potenciálnych záujemcov. Uskutočníme obhliadky so záujemcami a vyjednáme čo najlepšiu cenu pre vás.

Zverejnenie inzerátu nie je aktívne hľadanie kupujúceho. Aktívne hľadanie znamená tvorenie zoznamov potenciálnych záujemcov o kúpu. Porovnanie záujmov a aktívne párovanie ponuky a dopytu.

Vybavíme ,,papierovačky“

Ak by ste chceli celú administráciu spraviť sami musíte si zohnať právnika, kvôli zmluvám, naštudovať si všetky podmienky a pobehať zopár úradov. S nami to však zvládnete jednoduchšie. My spravíme všetko za vás. Pripravíme zmluvnú dokumentáciu, vybavíme úver pre kupujúceho, zabezpečíme prevod na katastri, poradíme v ostatných otázkach.

Kladieme dôraz na to, aby ste dokázali bezpečne predať nehnuteľnosť. Iba bezpečná výmena vám zabezpečí peniaze, ktoré očakávate.

Jednoducho urobíme maximum, aby ste celý proces zvládli bez zbytočného stresu.

Zdieľajte:

Facebook
LinkedIn
Email
Buďte vždy v obraze

Nechajte si zasielať informáciu vždy, keď budeme mať pre vás niečo nové:

nechajte si zasielať novinky priamo do emailu

podľa výberu

Súvisiace články

DAŇOVÝ BONUS NA ZAPLATENÉ ÚROKY A JEHO UPLATNENIE V ROKU 2024

Daňový bonus na zaplatené úroky je druh daňového zvýhodnenia, ktorý sa od 01.01 2024 upravil. Výška daňového bonusu na zaplatené úroky za rok 2023 je suma vo výške 50 % zo zaplatených úrokov v príslušnom zdaňovacom období, najviac však do výšky 400 eur za rok, maximálne do 50 000 eur z výšky úveru.

Čítať »

Kúpa nehnuteľnosti alebo prenájom?

Je lepšie si nehnuteľnosť kúpiť alebo bývať v prenájme? Rozhodnutie medzi kúpou nehnuteľnosti a prenájmom je jedným z najdôležitejších krokov, ktorými sa mnohí ľudia stretávajú pri hľadaní svojho domova. Je to dilema, ktorá zahŕňa nielen finančné, emocionálne, ale aj praktické úvahy. Každá možnosť má svoje výhody a nevýhody, a voľba závisí od individuálnych okolností a cieľov daného človeka. Preto je potrebné zvážiť viacero faktorov, výhody, ale aj nevýhody prenájmu či vlastníctva a zohľadniť nielen svoju finančnú situáciu, ale aj svoj životný štýl a dlhodobé ciele.

Čítať »

Legislatívne zmeny v hypotékach od 01.01.2024.

NRSR schválila návrh Vlády Slovenskej republiky z 29.11.2023, jednalo sa o úpravu zákona v oblasti pomoci pri splácaní úveru na bývanie, ktorý pripravilo Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR v spolupráci s ministerstvom financií. Tento návrh vstúpil do platnosti od 1. januára 2024.

Čítať »