fbpx
logo Broker Consulting

Premeníme aj vaše sny o bývaní na realitu!

Tamara Hubinová

Realitná a Finančná špecialistka

O mojej práci

Vedela som, čo ma baví a čo chcem robiť išla som si za tým. A tak som sa dostala k realitám a práci realitnej špecialistky. Krôčik po krôčiku som sa snažila dosiahnuť stanovené ciele a oplatilo sa. Snažím sa o to, aby každý klient, s ktorým spolupracujem našiel vo mne nie len realitnú špecialistku s profesionálnym prístupom, ale aj osobnú poradkyňu a človeka, ku ktorému môže mať maximálnu dôveru pri takom dôležitom kroku v živote, ako je predaj alebo kúpa nehnuteľnosti. Je veľmi dôležité, aby klient cítil, že robím maximum pre jeho spokojnosť, a aby sa mohol aj v budúcnosti na mňa s dôverou obrátiť.

Za najkrajšie na tejto práci považujem možnosť prepojiť svet financií a realít a poskytnúť tak klientovi komplexný servis.

Klienti o mojej práci hovoria...

Sme radi, že sme dostali odporúčanie. Vďaka jej ústretovosti a profesionalite sme našli náš nový dom. Ďakujeme a odporúčame.
Som veľmi rád, že sme podpísali výhradnú zmluvu. Všetko prebiehalo profesionálne a presne podľa mojich požiadaviek. Ďakujem a vrelo odporúčam.
Veľmi profesionálny a ľudský prístup. Maximálna spokojnosť vo všetkých smeroch. Vrelo odporúčam a teším sa na ďalšiu spoluprácu. Ďakujem.
Karol Kováč

Moje certifikáty

Rýchly kontakt

Tamara Hubinová, finančná a realitná špecialistka Broker Consulting

Tamara Hubinová

Naša kancelária:

Sasinsková 1D
90101 Malacky

Zostaňme v spojení

Pracujem ako finančný a realitný konzultant spoločnosti Broker Consulting, a.s. so sídlom Pribinova 25, 81109 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 36 651 419, Register: Obchodný register Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sa, vložka č.: 4675/B. Broker Consutling, a. s. je samostatným finančným agentom zapísaným v registri vednom Národnou bankou Slovenska pod registračným číslom 25983. Registráciu je možné overiť na webovom sídle Národnej banky Slovenska www.nbs.sk.

Činnosť vykonávam ako podriadený finančný agent Tamara Hubinová, so sídlom Kocelova 9, Slovenský Grob 900 26, zapísaným v registri vedenom Národnou bankou Slovenska pod registračným číslom 260396. Registráciu je možné overiť na webovom sídle Národnej banky Slovenska www.nbs.sk.

Všetky práva vyhradené Adrian Lauermann, s.r.o. a Broker Consulting, a.s.