fbpx
powered by Broker Consulting

"Nehovor, že to nejde, radšej povedz, že to zatiaľ nevieš."
- Tomáš Baťa

Sebastian Bauko

manažér

O mne

O mojej práci

K financiám som inklinoval už ako chlapec, kedy mamina maklérka chodila ku nám na servisné stretnutia a ja som vždy mal otázky, ako fungujú peniaze a ako môžu pracovať pre mňa.

Základným kameňom pri mojich klientoch je kvalitné a dobre nastavené životné poistenie, ktoré ich chráni za akýchkoľvek okolností a zaručuje im stálu životnú úroveň. Dobre nastavenou investičnou stratégiou spĺňam strednodobé či dlhodobé ciele klientov čím ich krok po kroku dovádzam ku ich životným cieľom. Zároveň klientom pomôžem pri kúpe či predaji nehnuteľnosti ako aj pri riešení financovania bývania.

Takto s mojimi klientmi finančne plánujem ich budúcnosť.

Služby

Klienti o mojej práci hovoria...

S p. Baukom sme riešili kúpu nehnuteľnosti a zároveň aj poistenie. Môžme povedať, že sme veľmi spokojní. Rýchli, profesionálny, komunikatívny prístup zo strany p. Bauka. Doporučujeme Vám stretnutie s p. Baukom a veríme, že nebudete ľutovať.
Matúš a Mária Vraniakovci
S poskytnutými službami, ktoré sme potrebovali, sme boli nadmerne spokojní. Cítili sme sa v prítomnosti Sebastiána Bauka veľmi dobre a jeho príszup ku nám, sme vedeli, že sme na správnom mieste. Všetky otázky, ktoré sme mali nám boli zodpovedané a všetko čo sme potrebovali vedieť sme sa dozvedeli. Sme presvedčení, že sme sa s našimi financiami zverili do rúk odborníka, ktorému sme veľmi vďační za všetko čo nám odovzdal a za to, že sa kedykoľvek naňho môžme obrátiť.
Tomáš Smida a Kristína Vájová
Živím sa profesionálnym výkonom športu, nikdy neviem čo sa stane a práve preto som si nechal poradiť od p. Bauka čo sa týka rizikového životného poistenia ktorá je skvele a presne určená na mieru pre mňa. Taktiež mi dopomohol s investovaním do budúcna, pretože už v mladom veku treba myslieť na budúcnosť.
Samuel Ďatko

Moje certifikáty

Rýchly kontakt

Sebastián Bauko, finančný a realitný špecialista Broker Consulting, a.s.

Sebastian Bauko

Naša kancelária:

Mlynské Nivy 73
821 09 Bratislava

Zostaňme v spojení

Pracujem ako finančný a realitný konzultant spoločnosti Broker Consulting, a.s. so sídlom Pribinova 25, 81109 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 36 651 419, Register: Obchodný register Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sa, vložka č.: 4675/B. Broker Consutling, a. s. je samostatným finančným agentom zapísaným v registri vednom Národnou bankou Slovenska pod registračným číslom 25983. Registráciu je možné overiť na webovom sídle Národnej banky Slovenska www.nbs.sk.

Činnosť vykonávam ako podriadený finančný agent Sebastian Bauko, so sídlom Ladislava Novomeského 6, Brezno 97701, zapísaným v registri vedenom Národnou bankou Slovenska pod registračným číslom 253898. Registráciu je možné overiť na webovom sídle Národnej banky Slovenska www.nbs.sk.

Všetky práva vyhradené Adrian Lauermann, s.r.o. a Broker Consulting, a.s.