fbpx
logo Broker Consulting

Nech každý, s kým sa stretneš,
odchádza od teba lepší a šťastnejší a
finančné nezavislý.

Petra Foltanovičová

finančný špecialista

O mojej práci

Na finančnom trhu som prešla viacerými bankami a poisťovňami. Našla som sa v Hypotékarnom svete.

Rozhodla som sa pre prácu s Broker Consulting, pretože tu môžem spolupracovať s viacerými bankami a poisťovňami a tým pádom ponúknuť klientom kompletné portfólio produktov.

Ponúkam klientovi hlavne pohodlie a to najlepšie riešenie vzhľadom na jeho individuálne podmienky. Zastupujem klienta na finančnom trhu a pracujem pre klienta.

Klienti o mojej práci hovoria...

Slečna Foltanovičová sa stará o moje financie , bez nej by som nemala svoje vysnívané bývanie ani zabezpečenie v prípade nepredvídaných udalostí. Je to profesionál na pravom mieste, odporúčam.
Martina M.
Veľmi pekne Ďakujem slečne za upratanie mojich financií a závezkov. Usporila mi na mesačnom výdavku 400€. Vďaka nej má moja rodina krajší každý mesiac. Ďakujem a vrelo odporúčam.
Ján R.

Moje certifikáty

Rýchly kontakt

Petra Foltanovičová, finančný a realitný konzultant Broker Consulting

Petra Foltanovičová

Naša kancelária:

Drevárska 23
902 01 Pezinok

Zostaňme v spojení

Pracujem ako finančný a realitný konzultant spoločnosti Broker Consulting, a.s. so sídlom Pribinova 25, 81109 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 36 651 419, Register: Obchodný register Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sa, vložka č.: 4675/B. Broker Consutling, a. s. je samostatným finančným agentom zapísaným v registri vednom Národnou bankou Slovenska pod registračným číslom 25983. Registráciu je možné overiť na webovom sídle Národnej banky Slovenska www.nbs.sk.

Činnosť vykonávam ako podriadený finančný agent Petra.Foltanovičová s.r.o., so sídlom Zámocká 49, Pezinok 90201, zapísaným v registri vedenom Národnou bankou Slovenska pod registračným číslom 261951. Registráciu je možné overiť na webovom sídle Národnej banky Slovenska www.nbs.sk.

Všetky práva vyhradené Adrian Lauermann, s.r.o. a Broker Consulting, a.s.