fbpx
logo Broker Consulting

Iba dobrý finančný plán Vás dokáže
pripraviť na všetky nástrahy života.

Peter Ondruška

finančný špecialista

O mne

Prehrať video

O mojej práci

V oblasti finančníctva pracujem síce pomerne krátko, ale mám okolo seba skvelý tím odborníkov na všetky oblasti financií. Za ten krátky čas som veľmi rýchlo pochopil aké dôležité je správne finančné plánovanie.

Vziať si dnes hypotéku a zaviazať sa na zbytok života nie je žiaden problém. Problém nastane ak z nejakého dôvodu nie som schopný pracovať a svoje záväzky nemám z čoho splácať. Zo skúseností viem, že len veľmi malé percento ľudí má svoje záväzky zabezpečené tak, aby v prípade nepredvídateľnej situácie v osobnom alebo rodinnom živote nevisel tento záväzok nad nimi ako Damoklov meč.  Skonsolidovať záväzky a dobre zabezpečiť klienta je pre mňa poslaním a hlavnou úlohou.

Nezastupujem žiadnu finančnú inštitúciu na Slovensku. Mojou úlohou je hájiť záujmy klienta.

Klienti o mojej práci hovoria...

Pán Ondruška mi pomohol skonsolidovať moje záväzky a ušetril mi veľa peňazí. Na záver mi ešte moje záväzky zabezpečil dobrou poistkou, popri ktorej si aj investujem. Som maximálne spokojná s jeho prístupom aj riešením mojej situácie.
Barbora Polakovičová
Veľmi profesionálny a ľudský prístup. Maximálna spokojnosť vo všetkých smeroch. Vrelo odporúčam a teším sa na ďalšiu spoluprácu. Ďakujem.
Karol Kováč

Moje certifikáty

Rýchly kontakt

Peter Ondruška, finančný konzultant Broker Consulting

Peter Ondruška

Naša kancelária:

Drevárska 23
902 01 Pezinok

Zostaňme v spojení

Pracujem ako finančný a realitný konzultant spoločnosti Broker Consulting, a.s. so sídlom Pribinova 25, 81109 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 36 651 419, Register: Obchodný register Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sa, vložka č.: 4675/B. Broker Consutling, a. s. je samostatným finančným agentom zapísaným v registri vednom Národnou bankou Slovenska pod registračným číslom 25983. Registráciu je možné overiť na webovom sídle Národnej banky Slovenska www.nbs.sk.

Činnosť vykonávam ako podriadený finančný agent Peter Ondruška, so sídlom D. Skuteckého 20, Malacky 90101, zapísaným v registri vedenom Národnou bankou Slovenska pod registračným číslom 259023. Registráciu je možné overiť na webovom sídle Národnej banky Slovenska www.nbs.sk.

Všetky práva vyhradené Adrian Lauermann, s.r.o. a Broker Consulting, a.s.