fbpx
logo Broker Consulting

"Vždy to vyzerá ako nemožné, až pokým to niekto nespraví.“ – Nelson Mandela

Marek Radič

Realitný špecialista

O mojej práci

Som človek, ktorý pohotovo rieši svoju prácu, starostlivosť o klientov a vždy pozitívne naladený , čo sa odráža aj na nálade ľudí 🙂 

Klienti o mojej práci hovoria...

Vďaka Vašej profesionalite sme predali velmi rýchlo náš byt, tak ako bolo sľúbené, všetko išlo ľahko. Ďakujeme a odporúčame.
Z výhradnou zmluvou a profesionálnym marketingom sa naozaj podarilo predať náš byt do mesiaca, čo iným realitkám sa nepodarilo. Ste super ďakujem a odporúčam.
Som veľmi rád, že všetko prebiehalo profesionálne a presne podľa mojich požiadaviek. Ďakujem, odporúčam, a určite do budúcna využijem ešte Vaše služby.
Pani Karolina nám ukázala úplne iný pohľad na predaj nehnutelnosti. Ďakujem a vrelo odporúčam. Ušetrilo nám to kopec času.

Moje certifikáty

Rýchly kontakt

Marek Radič, realiltný špecialista Broker Consulting

Marek Radič

Naša kancelária:

Mlynské Nivy 73
821 09 Bratislava

Zostaňme v spojení

Pracujem ako finančný a realitný konzultant spoločnosti Broker Consulting, a.s. so sídlom Pribinova 25, 81109 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 36 651 419, Register: Obchodný register Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sa, vložka č.: 4675/B. Broker Consutling, a. s. je samostatným finančným agentom zapísaným v registri vednom Národnou bankou Slovenska pod registračným číslom 25983. Registráciu je možné overiť na webovom sídle Národnej banky Slovenska www.nbs.sk.

Činnosť vykonávam ako realitný špecialista Broker Consulting, a.s.: Marek Radič, IČO: 53961412 so sídlom Hájová 248/8, Kalinkovo 90043.

Všetky práva vyhradené Adrian Lauermann, s.r.o. a Broker Consulting, a.s.