fbpx
logo Broker Consulting

Priame, jednoduché jednanie budí v ľuďoch všetky dobré inštinkty. Ak jednáš otvorene a s úmyslom poslúžiť ľuďom, tvoj úspech je neodvratný.

Karolina Merchel

Realitná špecialistka

O mojej práci

Dlhé roky som pracovala v jednej automobilke. Cítila som sa nedocenená a chcela som rásť.  Skúsila som svet realitných služieb. A ten, mi doslova učaroval.

 Mojou vášňou je fotenie, homestaging nehnuteľnosti, 3D prehliadky, texty inzerátov, jednoducho všetko, čo súvisí s profesionálnou propagáciou /inzerciou nehnuteľnosti. Každá jedna nehnuteľnosť má svoj príbeh. Ja svojim klientom pomáham nájsť ich vysnívaný dom či byt, v ktorom budú žiť svoj krásny životný príbeh.

Som realitná špecialistka, ktorá ponúka aj riešenie v oblasti financovania nového bývania, či poistenia a investovania. 

Moje meno je Karolina Merchel

Klienti o mojej práci hovoria...

Vďaka Vašej profesionalite sme predali velmi rýchlo náš byt, tak ako bolo sľúbené, všetko išlo ľahko. Ďakujeme a odporúčame.
Z výhradnou zmluvou a profesionálnym marketingom sa naozaj podarilo predať náš byt do mesiaca, čo iným realitkám sa nepodarilo. Ste super ďakujem a odporúčam.
Som veľmi rád, že všetko prebiehalo profesionálne a presne podľa mojich požiadaviek. Ďakujem, odporúčam, a určite do budúcna využijem ešte Vaše služby.
Pani Karolina nám ukázala úplne iný pohľad na predaj nehnutelnosti. Ďakujem a vrelo odporúčam. Ušetrilo nám to kopec času.

Moje certifikáty

Rýchly kontakt

Karolina Merchel, realiltný špecialista Broker Consulting

Karolina Merchel

Naša kancelária:

Mlynské Nivy 73
821 09 Bratislava

Zostaňme v spojení

Pracujem ako realitný konzultant spoločnosti Broker Consulting, a.s. so sídlom Pribinova 25, 81109 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 36 651 419, Register: Obchodný register Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sa, vložka č.: 4675/B. Broker Consutling, a. s. je samostatným finančným agentom zapísaným v registri vednom Národnou bankou Slovenska pod registračným číslom 25983. Registráciu je možné overiť na webovom sídle Národnej banky Slovenska www.nbs.sk.

Činnosť vykonávam ako realitný špecialista Karolina Maria Merchel, so sídlom M.R. Štefánika 1260/69 Cífer 919 43, zapísaným v registri Daňového úradu Trnava, IČO: 54156611

Všetky práva vyhradené Adrian Lauermann, s.r.o. a Broker Consulting, a.s.