fbpx
logo Broker Consulting

Mojou prácou nie je byť dobrý na ľudí,
mojou prácou je urobiť ich lepšími.

Branislav Žilavý

finančný špecialista

O mne

Prehrať video

O mojej práci

Dlho som hľadal prácu ktorá by ma dokázala naplniť až som sa dostal k financiám. Zistil som, že je pre mňa prioritou pomáhať ľuďom k finančnej nezávislosti a tým pádom aj k spokojnosti v živote.

Čo je cieľom mojej práce?
Mojim prvoradým cieľom je zostaviť klientom finančný plán, ktorý pre nich bude výhodný. Pomôže im splniť si svoje sny a poskytnúť im lepšiu budúcnosť. Pomáham ľuďom vybrať si finančné produkty tak, aby platili čo najmenej a dostali čo najviac.

Pri práci sa snažím aby sa klienti cítili komfortne a mohli mi dôverovať.

Klienti o mojej práci hovoria...

Som veľmi spokojný so službami Branislava Žilavého, najmä by som chcel vyzdvihnúť jeho odborný prehľad v spektre finančných plánov. Veľmi sa mi páči jeho ochota a snaha všetko komplexne vysvetliť.
Radovan Pavlák
S prácou pána Žilavého som bol veľmi spokojný. Promtné riešenie problémov a všetky potrebné veci na vysokej úrovni odkomunikované. Taktiež oceňujem, že nebol problém kedykoľvek zavolať a dohodnúť sa o ďalšom postupe v danej situácii.
Dárius Pavlák
Hypotéku sme mali schválenú vo veľmi dobrom termíne, všetky náležitosti nebolo problém vybaviť a oceňujem aj priateľský prístup pána Žilavého.
Valentína Štefanová
Veľmi profesionálny a ľudský prístup. Maximálna spokojnosť vo všetkých smeroch. Vrelo odporúčam a teším sa na ďalšiu spoluprácu. Ďakujem.
Karol Kováč

Moje certifikáty

Rýchly kontakt

Branislav Žilavý, finančný konzultant Broker Consulting

Branislav Žilavý

Naša kancelária:

Sasinková 1D
901 01 Malacky

Zostaňme v spojení

Pracujem ako finančný a realitný konzultant spoločnosti Broker Consulting, a.s. so sídlom Pribinova 25, 81109 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 36 651 419, Register: Obchodný register Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sa, vložka č.: 4675/B. Broker Consutling, a. s. je samostatným finančným agentom zapísaným v registri vednom Národnou bankou Slovenska pod registračným číslom 25983. Registráciu je možné overiť na webovom sídle Národnej banky Slovenska www.nbs.sk.

Činnosť vykonávam ako podriadený finančný agent Branislav Žilavý, so sídlom Záhorácka 37, Malacky 90101, zapísaným v registri vedenom Národnou bankou Slovenska pod registračným číslom 259194. Registráciu je možné overiť na webovom sídle Národnej banky Slovenska www.nbs.sk.

Všetky práva vyhradené Adrian Lauermann, s.r.o. a Broker Consulting, a.s.